fbpx

KILOMETRY DOBRA

Dobro można zmierzyć! Ułóż z Nami Kilometry Dobra!

Kilometry Dobra to stworzona w Polsce międzynarodowa kampania dobroczynna, jedyna, w której co roku mogą wziąć udział organizacje z całego świata. Jej pomysłodawcą jest Robert Kawałko, prezes Polskiego Instytutu Filantropii.

Jest to kampania, która sprawia, że organizacje pozarządowe uzyskują pieniądze na realizację swoich celów, a także budują swoją sieć wsparcia i wzmacniają swoją sprawność. W ciągu ostatnich 5 lat do fundacji i stowarzyszeń trafiło już ponad 4,5 mln zł na realizację 185 projektów.

Stowarzyszenie Carpe Diem Semper przyłączyło się do Kilometrów Dobra ponieważ nasze dotychczasowe działania oraz ich rezultaty pokazują, że warto stawiać wysoko poprzeczkę. To stanowi dla nas największą motywację. Jednak aby praca wykonana w ramach Choczewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz innych realizowanych przez nas projektów miała sens, musimy stworzyć przestrzeń do wspólnego działania, także seniorów i młodzieży. Używając słowa przestrzeń mamy na myśli stworzenie Centrum Integracji i Aktywizacji Międzypokoleniowej Gminy Choczewo. Mamy głęboką nadzieję, że pokonanie wielu „Kilometrów Dobra” przybliży nas do jak najszybszej realizacji celu!

Czytaj Nasz Biuletyn!

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie Kulturalno - Społeczne  Carpe  Diem  Semper

 

ADRES

ul. Bałtycka 13
84-210 Choczewo

NUMER KONTAKTOWY

Nr konta bankowego

93 8350 0004 2600 0771 2000 0030

j

NIP

588-24-33-783

REGON

368892482